O nás

Montáž krbov a kachlí, D&D Company s.r.o.

Krby, kachle, záhradné grily, komínové systémy

Montáž krbov a kachlí, D&D Company s.r.o.

 Tri desaťročia rodinnej tradície

Montáž krbov a kachlí, D&D Company s.r.o.

Kvalitné materiály, overené značky, špecializované služby

Kominár Duba - kachliar Duba

Sme rodinná firma, ktorá má kominárske a kachliarske remeslo v rukách už viac ako 30-rokov. Ponúkame profesionálne služby pri stavbe krbov, kachlí, záhradných grilov, pri montáži dymovodov, krbových vložiek a širokého príslušenstva. Popri kachliarskom remesle sme aj vyučení kominári, ktorí sa postarajú o váš komín. Podľa vyhlášky MVSR 401/2007 Z.z. kladieme dôraz na pravidelnú kontrolu a čistenie vašich komínov. Sme tam, kde nás zavoláte. Čistíme komíny za rozumné ceny a chránime váš majetok. O čistení komínov sa viac dozviete na našej stránke www.kominarprestastie.sk

Vysoká kvalita

Krby, pece, komíny aj záhradné grily staviame z  kvalitných materiálov, ktoré nakupujeme u renomovaných značiek. Materiál aj príslušenstvo na stavbu záhradného grilu, interiérového krbu aj komínového systému vám privezieme až domov a kompletne namontujeme. Ako certifikovaní revízni technici dbáme na protipožiarnu ochranu - na správne osadenie tepelného telesa a funkčný odvod spalín do ovzdušia. Po montáži vystavíme revíznu správu.

Predajňa krbov a príslušenstva

Máme vlastnú predajňu v Sládkovičove na Fučíkovej ulici 127. Radi vám predstavíme niektoré typy krbov, grilov, kachlí, krbových vložiek, vykurovacích telies aj široké príslušenstvo ku krbom a komínom ako krbové dvierka, rošty, ohňovzdorné sklá aj stavebný a izolačný materiál.

3D návrh

Pre lepšiu vizualizáciu vám na mieru pripravíme 3D návrh vášho krbu alebo záhradného grilu. Odporučíme vám vhodné riešenia aj materiály vzhľadom k miestu, kde chcete krb postaviť, jeho účelu, veľkosti a tvaru, aby čo najviac zodpovedal vašim predstavám o vysnívanom krbe alebo záhradnom grile.

Široký sortiment

Montujeme liatinové aj oceľové krby. Kachle a krby vykurované na drevo, drevené pelety, elektrické krby, plynové krby aj bio krby.

Hľadáte spoľahlivého kominára a majstra kachliara? Kvalitné krby vám postaví Duba.